Usługi

Projektowanie urządzeń elektronicznych

Specjalizujemy się w projektowaniu zaawansowanych sterowników mikroprocesorowych. Posiadamy wiedzę i wieloletnie doświadczenie w projektowaniu układów mikroprocesorowych. W naszych projektach wykorzystaliśmy mikrokontrolery AVR i 8051. Obecnie używamy głównie mikrokontrolerów z rdzeniem ARM. Projektowane przez nas urządzenia wykorzystywały następujące interfejsy i standardy: RS-232, RS-485, USB, Ethernet, WiFi, CAN, SPI, I2C, 1-wire, GSM, Wiegand, HDMI, PCIe.

 

Tworzenie oprogramowania dla systemów wbudowanych

Oprogramowanie dla systemów wbudowanych (ang. embedded systems) tworzymy głównie w języku C, ale dysponujemy również umiejętnościami programowania w językach C++ i asembler. Do zaprojektowanego urządzenia możemy również stworzyć aplikację na komputer typu PC umożliwiającą wymianę i wizualizację danych oraz aktualizację jego oprogramowania.
 

Zastosowanie systemu Linux w systemach wbudowanych

Posiadamy doświadczenie w zakresie modyfikacji kernela Linuxa pod konkretny sprzęt. Dostosowaliśmy m.in. kernel do współpracy z zaprojektowanym przez nas komputerem jednopłytowym, wyposażonym w mikrokontroler z rdzeniem ARM926.
 

Kompleksowa obsługa produkcji zaprojektowanych urządzeń

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie produkcji zaprojektowanych przez nas urządzeń elektronicznych. Począwszy od przygotowania dokumentacji produkcyjnej, poprzez kompletację dostaw podzespołów oraz montaż SMD i THT, aż do opracowania procedur testów funkcjonalnych. Od lat współpracujemy ze sprawdzonymi przez nas firmami, głównie z terenu Unii Europejskiej, co zapewnia bardzo dobrą jakość finalnego produktu.